16 Şub 2017 @ 6:32 

Hukuki danışma talepleri için Pazarbaşı Avukatlık ofisi web sitesi için yeniden düzenlerek hazırlanan online randevu sistemi ile e-mail tabanlı olarak randevu istemek, kısaca sorun hakkında bilgi vermek mümkün.

Aslında sistem olarak ve tam anlamıyla online randevu sistemi, hatta online danışma servisi sistemi (helpdesk) kullanıma hazır bulunsa da avukatlık mevzuatımızın cevaz vermemesi nedeni ile biz sadece randevu taleplerini alabileceğimiz ve bunlara yanıt verebileceğimiz kısmını yayına soktuk.

Web adresi http://buro.pazarbasi.av.tr olan bu sistem ile kupon olarak da adlandırabileceğimiz vaki talepler destek masasına ulaştırılmakta, Pazarbaşı Hukuk Bürosu yetkilisince cevaplanılması sağlanmaktadır. Bu sistemin avantajları ise kısaca şunlardır;

1- Sitemize gönderilen e-postaların bir veri tabanında depolanması,

2- Gelen e-maillerin tek kişi tarafından okunup, yanıt verilmesinin önüne geçilmesi ile yanıtlanabilirlik oranının arttırılması

3- İlgili departman yetkilisi/yetkililerinin hepsine birden uyarı yapılarak büromuza yapılan talebin daha hızlı ve sağlıklı takibinin sağlanması.

Tabii bu sistemi online hukuki danışma ile karıştırmamanızı önemle rica ediyoruz. Bu hususta diğer sayfalarımızda gerekli açıklamaları yaptığımız gibi yine randevu sistemi sayfalarımızın sıkça sorulan sorular kısmı hazırladık, bölümlere ayırdık ve  kısa bilgi notları düştük. Bu bölümler;

Tanıtım ve Halkla İlişkiler departmanı :
İnsan Kaynakları- İş başvurusu ve CV gönderme bölümü:

 

Randevu Talep departmanı :

 

Sistemin kullanılışı:

Randevu almak isteyenler, sisteme bir talep (kupon) başvurusunda bulunacaklar, ad soyad, adres ve iletişim bilgilerini yazdıktan sonra, danışmak istedikleri konu hakkında bilgi verecekler.

Talep işleme konulacak, başvuru sahibine talep numarasının da bulunduğu bir e-mail gönderilecektir. Aynı şekilde ilgili talep tüm operatörlere ve yetkililere gönderilecek, büromuzun şartları ve açıklanan koşullara uygun ise en kısa zamanda talep sahibine randevu veya bilgi verilecektir. Talep sahipleri talep numaralarını kullanarak her zaman konunun ne aşamada kaldığını da takip edebileceklerdir.

Aynı zamanda sanal ofis veya sanal büro olarak da kullanılabilecek, müvekkillerin dava ve icra takipleri hakkında bilgi edinebilecekleri bu sistemin büromuz ile ilgilenenlere yararlı olmasını temenni ediyoruz. 

Bu vesile ile telefonla veya bu yazıda anlatılan sistemi kullanarak hukuksal sorular sormamanızı, RANDEVU alarak Yüzyüze görüşmeniz gerektiğini önemle hatırlatıyor ve uyulmasını rica ediyoruz.

Saygılarımızla. PHB.


Yazıda katkısı bulunan avukatlar:
Av.Feyz Pazarbaşı
Av.Mehmet Sait Pazarbaşı
Av.Fatoş Berna Pazarbaşı Dilan

Online Randevu Sistemi konusunda uzman avukat ile iletişim talebinde bulunarak hukuki danışma için Randevu - Adres - Telefonlar bağlantısını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
https://www.pazarbasi.av.tr/phb-online-randevu-sistemi/
Bugün: 24-Jan-2022 05:21:08
Dünya saati: 24-01-22 02:21:08
Yazının yazıldığı tarih ve gün : Perşembe

Son arananlar:

Yazar: Pazarbaşı Hukuk Bürosu
Değişiklik: 16 Şub 2017 @ 06:32

EmailPermalink
Etiketler


 

Yorumlar » (Yok)

 

Yorum yapma kapalı!


 Last 50 Posts
 Back
Change Theme...
 • Users » 1
 • Posts/Pages » 9,831
 • Comments » 0
Change Theme...
 • VoidVoid
 • LifeLife
 • EarthEarth
 • WindWind
 • WaterWater
 • FireFire
 • LightLight « Default

Anasayfa  No Child Pages.

Avukatlar  No Child Pages.

Hukuksal Kavramlar  No Child Pages.